українська російська англійська
Віталій Захарченко вручив харківським правоохоронцям ключі від 30 службових авто
14.09.2013 | 15:22
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У суботу, 14 вересня, Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко з робочим візитом відвідав Харківщину та вручив ключі від нових службових автомобілів  підрозділам харківської міліції.

Відтепер, міліцейський автопарк поповнено тридцятьма легковиками Toyota Prius з гібридними силовими установками, які будуть знаходитись у користуванні підрозділів громадської безпеки, а саме в полку патрульно-постової служби, підрозділах ДАІ та  «Беркут».

– Мешканці Харківської області повинні відчувати постійну підтримку та захист з боку органів внутрішніх справ, особливо в питаннях забезпечення належної охорони громадського порядку, – наголосив очільник МВС України Віталій Захарченко. - Я впевнений, що особовий склад харківської міліції спроможний виконувати поставленні завдання на високому рівні. Отримавши нові транспортні засоби, правоохоронці будуть діяти ще ефективніше та оперативніше реагувати на злочини та правопорушення.

Віталій Захарченко розповів харківським міліціонерам, що МВС України закуплено 1200 гібридних автомобілів марки Toyota. За попередніми оцінками фахівців, застосування підрозділами міліції автомобілів Toyota Prius дозволить істотно скоротити витрату палива.

У свою чергу, начальник ГУМВС України в Харківській області генерал-майор міліції Олег Демченко висловив слова щирої вдячності керівництву МВС за турботу та вдосконалення матеріально-технічної бази харківських міліціонерів.

 

версія для друку