українська російська англійська
Ю.Бойко провів засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків повені у Одеській області
14.09.2013 | 18:17
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

14 вересня 2013 р. у Арцизькій районній адміністрації Одеської області відбулося засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків повені, від якої постраждала низка районів Одещини.

Серед питань, які розглядалися під час засіданняневідкладне усунення наслідків стихійного лиха, забезпечення житлом мешканців постраждалих домівок та виділення їм урядової допомоги, відновлення інфраструктури постраждалих районів, забезпечення мешканців питною водою, вжиття заходів щодо запобігання повторенню подібної ситуації у майбутньому.

«Урядова комісія провела засідання оперативного штабу, на якому були присутні глави постраждалих районів, представники Держслужби з надзвичайних ситуацій, інших служб, задіяних у ліквідації наслідків стихійного лиха. Намічені шляхи забезпечення виконання доручення Президента України щодо допомоги постраждалим від негоди людям, у першу чергу це стосується розселення мешканців зруйнованих домівок, і це вже виконано», - підкреслив Віце-прем‘єр-міністр Юрій Бойко.

За його словами, на понеділок 16 вересня буде готовий розрахунок обсягів компенсацій мешканцям за зруйноване негодою житло та втрачене майно  і прийнято відповідне рішення Уряду про виділення із резервного фонду необхідних коштів, для компенсації людям їхніх втрат.

«Також будуть виділені кошти на забезпечення відновлення інфраструктури постраждалих регіонів, зокрема дорожнього покриття. Особливу увагу Уряд приділяє забезпеченню мешканців питною водою. У постраждалі регіони будуть направлені представники санепідемстанції для перевірки і контролю якості води у колодязях. Також буде забезпечено захоронення худоби, загиблої під час повені», - підкреслив Юрій Бойко.

Нагадаємо, у зв‘язку з повінню в Одеській області Президент України Віктор Янукович доручив Уряду негайно приступити до організації допомоги людям і ліквідації наслідків стихійного лиха. Уряд створив комісію з питань цієї надзвичайної ситуації на чолі з Віце-прем‘єр-міністром України Юрієм Бойком.

У суботу 14 вересня урядова комісія відвідала постраждалі регіони та провела засідання оперативного штабу щодо забезпечення ліквідації її наслідків.

 

версія для друку