українська російська англійська
На Полтавщині від продажу земельних наділів до бюджетів надійшло 271 млн. грн.
16.09.2013 | 09:24
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У Полтавській області з початку року було продано три земельні ділянки несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності загальною площею 1,34 га вартістю 2,36 млн. гривень.

На земельних торгах у формі аукціону упродовж 2013 року реалізовано три наділи площею 1,41 га вартістю 571,24 тис. гривень. Державними органами приватизації продано один наділ площею 0,03 га вартістю 13,07 тис. гривень. Також реалізовано одне право оренди на земельну ділянку площею 3,85 га, річна орендна плата за яку становить 3,84 тис. гривень.

За весь період продажу органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування реалізовано 2213 таких ділянок, на земельних торгах у формі аукціону – 66 наділів державної та комунальної власності та одне право оренди на земельну ділянку державної власності.

Загалом у результаті продажу земельних наділів несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності до бюджетів різних рівнів надійшло 271 млн. гривень. З них: до Державного бюджету України – 30,2 млн. грн., до місцевих – 240,8 млн. гривень.

Всього від продажу земельних наділів та прав оренди на них державної і комунальної власності на земельних торгах у формі аукціону до бюджетів різних рівнів надійшло 22,9 млн. грн., зокрема: до Держбюджету України – 2,6 млн. грн., до місцевих бюджетів – 20,3 млн. гривень.

Головне управління Держземагентства в області під час організації і проведення земельних торгів постійно надає методичну і правову допомогу розпорядникам земель та виконавцям земельних торгів з питань дотримання земельного законодавства. Також особливу увагу землевпорядники приділяють оперативному розміщенню оголошень про проведення торгів та їх результатів на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері земельних відносин.

версія для друку