українська російська англійська
Цього року на Луганщині активізовано процес створення ОСББ
16.09.2013 | 12:12
ЛУГАНСЬКА ОДА

Одним із пріоритетних напрямів роботи Луганської облдержадміністрації є створення ефективного власника житлового фонду, тобто ОСББ. І слід зазначити, що цього року цей процес активізувався. Про це заявив заступник голови Луганської облдержадміністрації Сергій Міхєєв у ході навчального семінару «Обмін кращими практиками у вирішенні проблем діяльності ОСББ між Заходом та Сходом України».

Як повідомляє департамент житлово-комунального господарства та будівництва Луганської облдержадміністрації, захід відбувся у рамках реалізації комплексу заходів із обміну досвідом щодо створення та практики вирішення проблемних питань у діяльності ОСББ.

Сьогодні в області зареєстровано 753 ОСББ. При цьому відповідно до прийнятої Програми реформування житлово-комунального господарства Луганської області на 2010-2014 роки, для активізації процесів створення ОСББ облдержадміністрацією розроблена і прийнята на засіданні Регіональної ради з питань створення і забезпечення функціонування ОСББ Дорожня карта, яка окреслює основні напрями діяльності. Департамент житлово-комунального господарства та будівництва ОДА здійснює щомісячний моніторинг її виконання.

З початку поточного року в області створено 35 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, що на 2% більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

До уваги учасників семінару львівськими експертами доведено кращі практики діяльності управителів у містах Західної України і ряд інших питань, що стосуються практичної діяльності ОСББ. Також вони поділилися досвідом роботи з організації взаємовідносин з органами державної та місцевої влади, постачальниками комунальних послуг, обговорили юридичні аспекти у діяльності об'єднань, питання енергозбереження та можливості кредитування таких будинків.

версія для друку