українська російська англійська
На Луганщині розвиватимуть рекреаційну інфраструктуру
16.09.2013 | 11:56
ЛУГАНСЬКА ОДА

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк бере створення рекреаційної інфраструктури Луганщини під особистий контроль. Про це він зазначив на засіданні Ради регіонів, яке було присвячено розвитку «зеленого туризму». Розвиток зон рекреаційного призначення було розглянуто на прикладі конкретних проектів, які вже реалізуються в містах та районах Луганської області.

Володимир Пристюк підкреслив, що у Луганщини є всі передумови для підвищення туристичного іміджу. Розвиток «зеленого туризму», особливо в сільській місцевості, допоможе працевлаштувати мешканців територій. Завдання влади всіх рівнів – надати усю можливу допомогу підприємцям, які реалізують такі проекти: від максимального спрощення усіх адміністративних процедур до проведення піар-кампаній, які відкриють інвесторам весь потенціал наших територій.

Крім того, голова Луганської облдержадміністрації рекомендував більше уваги приділяти розвитку водних рекреаційних об’єктів. Також він нагадав учасникам засідання, що в Україні розробляється Державна цільова  програма розвитку туризму та курортів до 2022 року, концепція якої схвалена Кабінетом Міністрів України. Однією з найважливіших умов її реалізації – є створення передумов для залучення інвестицій у будівництво туристичної інфраструктури.

«Зелений туризм» необхідно розвивати на умовах державно-приватного партнерства при безпосередній взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та суб’єктів туристичної діяльності», – вважає Володимир Пристюк.

Нагадаємо, що на Луганщині знаходиться 87 територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею 6,5 тис. га. До їх числа входять:  Луганський природний заповідник, Стрілецький степ. На території області функціонує 12 пансіонатів та санаторіїв, де щорічно оздоровлюється майже 8,5 тис. осіб, 18 санаторіїв-профілакторіїв (понад 15 тис. осіб на рік). Крім цього, цілий рік працює дитячий оздоровчий санаторій. Також на Луганщині є 32 бази відпочинку, де за рік побували понад 18500 осіб, та 771 дитячий оздоровчий табір (у них відпочило приблизно 54140 дітей).

 

версія для друку