українська російська англійська
Херсонщину відвідало на 13% більше туристів, ніж торік
16.09.2013 | 13:52
Херсонська ОДА

Станом на 1 вересня 2013 року, орієнтовна кількість туристів та відпочиваючих в цілому по Херсонській області становить близько 2 млн 388 тис. 741 особа, що більше на 13% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, - зазначила в.о. начальника управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Лариса Демянюк під час обласної селекторної наради, яку провів голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк, за участю голови Херсонської обласної ради Віктора Пелиха.

Проте, за її словами, остаточні підсумки курортно-рекреаційного сезону в Херсонській області робити зарано. Значна кількість туристично-рекреаційних установ працюватиме до 15 жовтня.

Як зазначила Лариса Демянюк, з метою забезпечення створення належних умов відпочинку туристів і відпочиваючих, відповідно до розпорядження голови Херсонської облдержадміністрації, протягом всього літнього сезону працювали виїзні комісії та робочі групи. І за результатами проведеної роботи, ситуація щодо забезпечення належних умов відпочинку в курортно-рекреаційних районах покращилась в порівнянні з попередніми роками.

Також підвищились показники створення додаткових робочих місць в туріндустрії, зайнятість населення, надходження податків і зборів до зведеного бюджету.

За інформацією Херсонського обласного центру зайнятості упродовж січня-серпня  2013 року в Херсонській області в усіх сферах економічної діяльності створено 14,5 тис. робочих місць, з них майже 30% створено в сфері туристично-рекреаційного комплексу та обслуговування громадян, а саме 4,1 тис. нових робочих місць.

У зв’язку з цим, Микола Костяк надав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів Херсонської обласної та районних державних адміністрацій, до 01 жовтня провести аналіз обсягів надходжень до бюджетів усіх рівнів від діяльності туристичної та курортної галузі в області з урахуванням видів економічної діяльності, а також провести якісний аналіз обсягів туристичних потоків, які відвідали населені пункти районів області  протягом туристичного сезону 2013 року.

 

версія для друку