українська російська англійська
Уряд виділив на ліквідацію стихії в Одеській області близько 105 млн. грн.
16.09.2013 | 17:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

16 вересня 2013 року Віце-премєр-міністр Юрій Бойко доповів Кабінету Міністрів України про роботу урядової комісії на місці стихійного лиха, яке сталося 12-14 вересня 2013 року в Одеській області.

Уряд прийняв рішення про виділення коштів для ліквідації наслідків затоплення. Для проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт та надання компенсацій постраждалому внаслідок стихійного лиха населенню Кабінет Міністрів розпорядився виділити 104770 тис. гривень. Зокрема, Одеській облдержадміністрації виділено 26470 тис. гривень для компенсації збитків постраждалому населенню, Укравтодору – 78300 тис. гривень для відновлення пошкоджених і зруйнованих доріг і дамб.

Міністерству фінансів України доручено здійснити зазначені видатки за рахунок коштів Резервного фонду держбюджету.

При цьому, відповідно до рішення Уряду, Одеська облдержадміністрація за погодженням з Мінрегіоном, Мінекономрозвитку та Мінфіном повинна затвердити в тижневий строк перелік необхідних витрат, пов’язаних з проведенням першочергових заходів з ліквідації наслідків стихії і надання допомоги населенню.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив на важливості проведення зазначених робіт своєчасно і без зволікання. Оскільки близько 500 сімей у зоні стихії змушені були покинути затоплені домівки, Глава Уряду доручив провести термінове розселення постраждалих: «Без даху над головою залишилося півтисячі родин, а скоро холоди, тому в першу чергу доручаю невідкладно розселити людей, створити їм нормальні умови для життя, дітей влаштувати у дитячі садки і школи».

 

версія для друку