українська російська англійська
Мінекономрозвитку продовжує роз'яснювати положення Угоди про ЗВТ між Україною та ЄС
16.09.2013 | 17:55
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Програма розвитку ООН інформують студентів та викладачів про положення нової угоди з ЄС - 10 та 13 вересня були проведені семінари-лекції для студентів та викладачів 2 вишів - Чернігівського державного інституту економіки і управління та Житомирського державного університету ім. І. Франка -  на тему «Угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС: нові можливості та виклики». Заходи проводились за підтримки Проекту Програми розвитку ООН «Сприяння розвитку міжнародної торгівлі в Україні».

Семінари відбулися у рамках кампанії з інформування ділових кіл та громадськості стосовно положень Угоди між Україною та ЄС про зону вільної торгівлі та можливих результатів її впровадження як на центральному, так і на регіональному рівнях. Мета заходу - покращити розуміння положень Угоди та сприяти фаховій підготовці викладачів та студентів з широкого кола питань імплементації угоди з Європейським Союзом.

Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції, заступник глави делегації України для участі у переговорах з Європейським Союзом щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, керівник робочої групи з питань створення зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом Валерій Пятницький проаналізував практичні аспекти Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, ознайомив слухачів з її змістом та положеннями.

Семінар завершився обговоренням можливих економічних результатів від зміни торговельного режиму між Україною та ЄС у короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Передбачено проведення трьох аналогічних регіональних навчальних семінарів, на яких будуть роз’яснюватись переваги поглибленої та всеосяжної угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС, у Вінниці, Чернігові  та Сімферополі на базі торгово-промислових палат України.

 

версія для друку