українська російська англійська
На Сумщині створено перший в Україні центр розвитку сільських територій
17.09.2013 | 16:30
Сумська ОДА

На Сумщині створено перший в Україні центр розвитку сільських територій. Про це повідомила голова обласного осередку Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Надія Масалітіна.

«Центр об’єднав сільських і селищних голів задля ефективного управління своєю територією в рамках реалізації доручень Президента України Віктора Януковича щодо покращення умов життя населення незалежно від місця проживання», – наголосила Надія Масалітіна.

Міжрегіональний навчально-практичний центр розвитку сільських територій було створено при Сумському національному аграрному університеті з метою інформаційно-консультаційного забезпечення голів сільських і селищних рад, селян, а також керівників підприємств, що діють на сільських територіях.

Головне завдання центру – проведення стаціонарних і виїзних семінарів, тренінгів. На його базі відбувається активне обговорення актуальних питань розвитку сільських територій, зокрема, концепції реформування місцевого самоврядування, створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів тощо, - зазначила Надія Масалітіна.

 

версія для друку