українська російська англійська
Упродовж 8 місяців за допомогою Держслужби зайнятості 550 тис. громадян отримали робочі місця
17.09.2013 | 16:40
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Упродовж 8 місяців поточного року за допомогою Державної служби зайнятості повернуто до трудової діяльності понад 550 тис. громадян. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідування Деснянського районного центру зайнятості у Києві.

«Упродовж 8 місяців поточного року за допомогою Державної служби зайнятості повернуто до трудової діяльності понад 550 тис. громадян, у тому числі 361 тис. безробітних, що на 30% більше, ніж у відповідному періоді минулого року», – сказала Наталія Королевська.

Міністр нагадала, що наразі в Україні повним ходом триває реалізація нового Закону «Про зайнятість населення». Запроваджується новий підхід в роботі Служби зайнятості. Метою її роботи має бути не виплата допомоги з безробіття, а пошук роботи для безробітних та стимулювання створення нових робочих місць, особливо у малому і середньому бізнесі. І для цього є всі необхідні інструменти.

«Міністерством розробляється низка додаткових ініціатив, реалізація яких дозволить активізувати цю роботу. Такий підхід вже дає позитивні результати», – повідомила Міністр.

За її словами, також зріс рівень працевлаштування безробітних після закінчення навчання. З 75 % у січні-серпні 2012 року до 80,1% у січні-серпні поточного року. Позитивна динаміка зростання цього показника спостерігалася практично в усіх регіонах.

«Окрема увага приділяється працевлаштуванню тих, кому важко знайти роботу: інвалідів, молоді, людей старшого віку тощо. За 8 місяців поточного року центрами зайнятості забезпечено працевлаштування 99,5 тис. таких людей, що майже удвічі більше, ніж у відповідному періоді минулого року», – підкреслила Наталія Королевська.

«Протягом 8 місяців до бази даних Державної служби зайнятості надійшла інформація про вакансії від 164 608 роботодавців. Це на 10 054 підприємств більше, ніж за аналогічний період 2012 року. Станом на 1 вересня 2013 року кількість вакансій у базі становила 88,6 тисячі», - сказала Наталія Королевська.

Вона також повідомила, що в цілому по Україні понад 10 тис. громадян отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації, з них у м. Києві – 355 громадян.

версія для друку