українська російська англійська
Малозабезпеченим сім'ям на Херсонщині виплачено майже 60 млн. грн. соціальної допомоги
17.09.2013 | 16:36
Херсонська ОДА

У 2013 році майже втричі збільшено бюджетні видатки на виплату соціальної допомоги.

Заступник директора департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення Олена Князєва повідомляє: «З початку року 3722 малозабезпеченим сім’ям виплачено державну соціальну допомогу на суму 59,6 млн. грн.».

Особлива увага в області приділяється впровадженню нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, зокрема, щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

Так, щомісяця кожна п’ята родина області отримує допомогу за рахунок коштів державного бюджету України, у тому числі, малозабезпечені сім’ї, сім’ї з дітьми та інваліди – вже з початку цього року державної допомоги надано на суму 672,2 млн. грн.

У регіоні реалізовано програму Глави Держави «Психічно хворим – сімейний затишок». У червні ж 2012 року особам, які здійснюють догляд за інвалідом I-II групи внаслідок психічного розладу, підвищено щомісячну допомогу вдесятеро. На сьогодні 1105 осіб отримує допомогу на догляд за інвалідом унаслідок психічного розладу. Чисельність отримувачів зросла в 15 разів. Допомогу призначено на суму 12,2 млн. грн.

  Крім того, з липня 2013 року збільшено надбавку на догляд за дитиною-інвалідом з найтяжчим ступенем функціональних обмежень та розмір державної допомоги на дітей-інвалідів, які перебувають під опікою чи піклуванням. На сьогодні перераховано надбавку на догляд за дитиною-інвалідом 194 особам, допомогу на дітей-інвалідів – 32 опікунам.

 

версія для друку