українська російська англійська
Завтра Уряд розпочинає розгляд проекту Угоди про асоціацію з ЄС, - М.Азаров
17.09.2013 | 19:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

18 вересня Кабінет Міністрів на своєму засіданні розгляне проект Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Таким чином, Уряд дає старт внутрішньодержавним процедурам, які необхідні для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Міністром у європейських справах МЗС Великобританії Девідом Лідінгтоном.

«Зараз Україна готується до дуже серйозної події – Вільнюського саміту Східного партнерства. Завтра, 18 вересня, ми на засідання Уряду виносимо проект Угоди про асоціацію з Євросоюзом і тим самим починаємо процес проходження внутрішньодержавних процедур», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він переконаний, що Уряд розгляне цей проект Угоди і схвалить його. Далі почнеться процедура підготовки тексту Угоди до підписання його на Вільнюському саміті.

«Для нас це дуже важлива і велика подія. І ми з великою повагою приймаємо позицію Великобританії, яка підтримує процес підписання цієї Угоди», - додав Микола Азаров.

 

версія для друку