українська російська англійська
Міністр у європейських справах МЗС Великобританії: Нас надихає робота українського Парламенту за останній період
17.09.2013 | 19:28
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Міністр у європейських справах МЗС Великобританії Девід Лідінгтон позитивно оцінив роботу Верховної Ради України за останній період. Зокрема, Міністр відзначив розгляд і прийняття ряду законодавчих актів, які є надзвичайно важливими у контексті підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«Ми з великим задоволенням спостерігаємо за тим продуктивним процесом, який останнім часом розпочався у Верховній Раді. Ми сподіваємося, що реформи, започатковані прийнятими законами, будуть продовжуватися і після підписання Угоди про асоціацію. І це буде сигналом того, що зміни в України, реформи у вашій країні є незворотними», - наголосив Девід Лідінгтон під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

Як зазначив Міністр, позиція Великобританії полягає у тому, що Угода про асоціацію має бути підписана при виконанні Україною раніше обумовлених критеріїв.

У свою чергу Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що Україна прийняла дуже відповідальне рішення і розраховує на підтримку Великобританії на Вільнюському саміті.

«Ні ЄС, ні Україна не повинні упустити такого шансу, яким є підписання Угоди про асоціацію, - заявив Микола Азаров. -  Усі наші дії засвідчують серйозність наших намірів. І ми розраховуємо на Вашу підтримку».

 

 

версія для друку