українська російська англійська
М.Азаров: Завдання з імплементації Угоди про асоціацію вимагає скоординованої роботи Уряду, Парламенту та бізнесу
18.09.2013 | 11:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Завдання з імплементації Угоди про асоціацію з ЄС вимагає напруженої та скоординованої роботи Уряду, Парламенту та українського бізнесу. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання Уряду 18 вересня 2013 року.

За його словами, «більшість положень Угоди, в першу чергу щодо функціонування зони вільної торгівлі, являє собою «домашнє завдання» для нашої держави і створення таких умов, в першу чергу правових, за яких зона вільної торгівлі буде взаємовигідною та підвищить конкурентоздатність України».

Микола Азаров також зауважив, що передбачена можливість періодичного перегляду Угоди про асоціацію. «Це рівноправний міжнародний договір. На найвищому рівні політичний діалог та діалог в інших сферах відбуватиметься на рівні саміту, на якому Україну представляє Президент, а ЄС – президент Європейської ради та Європейської комісії», - зауважив він.

Прем’єр-міністр також повідомив, що для контролю за виконанням Угоди та її перегляду буде створено Раду асоціації, а так звана платформа громадянського суспільства допоможе залучити до реалізації Угоди всіх громадян.

версія для друку