українська російська англійська
На Сумщину прибув черговий гуманітарний вантаж зі швейцарського міста Волен
18.09.2013 | 12:52
Сумська ОДА

На Сумщину прибув другий у цьому році гуманітарний вантаж зі швейцарського міста Волен. Допомогу жителям регіону передала Президент об’єднання «Help Point Sumy» Маріанне Піффаретті.

«Приїжджаючи у Суми двічі на рік, я постійно помічаю позитивні зміни, що відбуваються в регіоні. Дякую місцевій владі за ефективну співпрацю», – сказала Маріанне Піффаретті.

Заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко вручила Подяки голови облдержадміністрації членам швейцарської делегації. «Ми безмежно вдячні пані Маріанне Піффаретті за допомогу, яка протягом всього періоду співпраці склала близько 3 мільйонів євро. Сумщина співпрацює з багатьма країнами ЄС. Однак, аналіз засвідчує, що 70% гуманітарних вантажів ми отримали саме зі Швейцарії. Ваша допомога є значимою для розвитку регіону та створення комфортних умов життя для людей», – резюмувала Тамара Іщенко.

У складі вантажу – медичні меблі для лікарень, шкіл, спеціалізованих закладів, медичне обладнання, перев’язувальний матеріал, постільна білизна, пристрої для інвалідів, матеріал для пожежно-рятувальної служби тощо.

Гуманітарна допомога Сумській області надається швейцарським містом Волен з 2005 року.

 

версія для друку