українська російська англійська
Держкомтелерадіо затвердив план заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права
18.09.2013 | 15:56
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України Держкомтелерадіо затвердив план заходів щодо проведення з 9 по 14 грудня 2013 року Всеукраїнського тижня права.

Заплановано організувати інформування населення з питань правового захисту у теле- та радіопередачах НТКУ, НРКУ, Державної телекомпанії "Всесвітня служба "УТР», обласних (регіональних) державних телерадіокомпаній.

Водночас Держкомтелерадіо сприятиме, щоб в ці дні в ефірі державних мовників демонструвалися художні та документальні фільми про права людини та правозахисну діяльність в Україні, а під час роботи IV Київської міжнародної книжкової виставки відбулися презентації видань на відповідну тематику. 

Українському національному інформаційному агентству "Укрінформ" рекомендовано висвітлювати заходи, що відбудуться в рамках Всеукраїнського тижня права.

Відповідно до плану заходів (розміщено на офіційному веб-сайті Комітету http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=107674&cat_id=94566), структурні підрозділи апарату Держкомтелерадіо мають забезпечити надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань правового захисту.

 

Довідково

Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

 

 

 

версія для друку