українська російська англійська
Олег Проскуряков впевнений в успішній реалізації проекту в сфері поводження з радіоактивними відходами в Україні
18.09.2013 | 16:06
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

18 вересня 2013 року в рамках робочої поїздки до м. Брюссель Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков зустрівся з Генеральним директором Агентства НАТО з питань підтримки (АНП) Майклом Дж. Лайденом.

Сторони привітали один одного із завершенням підготовчого етапу до започаткування принципово нового проекту в сфері поводження з радіоактивними відходами в Україні.

Дж. Лайден відзначив, що цей проект є унікальним та політично привабливим для обох сторін, оскільки робота в його рамках охоплюватиме нові сфери практичного співробітництва України та НАТО, а саме питання безпечного поводження з радіоактивними матеріалами та охорони навколишнього середовища.

Міністр висловив впевненість щодо вчасної ратифікації Угоди Верховною Радою України та успішною реалізацією проекту.

«Україна готова до співпраці з АНП стосовно започаткування нових проектів за напрямком охорони  навколишнього середовища, безпеки цивільного населення, безпечного поводження з хімічними та радіоактивними відходами», - зазначив Олег Проскуряков.

Очільник Мінприроди подякував Майклу Дж. Лайдену та всім задіяним співробітникам Агентства НАТО з питань підтримки за плідну та ефективну взаємодію з українською стороною.

 

версія для друку