українська російська англійська
Міністерство налагоджуватиме культурні зв'язки з країнами ЄС
18.09.2013 | 16:40
Прес-служба Міністерства культури

Міністр культури України Леонід Новохатько зустрівся з Послом, Головою Постійного Представництва Європейського Союзу в Україні Яном Тадеушем Томбінські.

Міністр культури висловив сподівання, що ця зустріч сприятиме взаєморозумінню та зміцненню співробітництва в культурній сфері між Україною та ЄС. Леонід Новохатько наголосив, що Міністерство культури приділяє особливу увагу культурній співпраці з ЄС.

«Ми зацікавлені в подальшому плідному співробітництві. Плануємо брати участь у проектах, спрямованих на розвиток стратегічного партнерства з ЄС, підтримувати зв’язки у сфері культури та зміцнювати потенціал України в межах мультикультурної Європи», – підкреслив Леонід Новохатько.

Міністр культури виступив із пропозицією провести в Україні міжнародну конференцію на тему: «Сучасна культура Європи: фінанси, медіа, менеджмент». Ідея цього міжнародного заходу – результат переговорів з Єврокомісаром під час Конференції міністрів культури в рамках Східного партнерства, що відбулась у червні в Тбілісі. Леонід Новохатько особисто передав лист, адресований Комісару Європейської Комісії з питань освіти, культури, багатомовності, молоді та спорту Андрулі Вассіліу, де викладено концепцію вказаної конференції.

Також Леонід Новохатько висловив свою позицію щодо важливості підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яку заплановано укласти під час Третього саміту Східного партнерства, що відбудеться 28–29 листопада 2013 року в м. Вільнюс (Литва).

 

версія для друку