українська російська англійська
Міністр Олег Проскуряков зустрівся з Послом Румунії при НАТО С.Дукару
18.09.2013 | 19:16
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

18 вересня 2013 року Міністр Олег Проскуряков в рамках робочої поїздки до м. Брюссель зустрівся з Послом Румунії при НАТО Соріном Дукару.

Під час зустрічі сторони висловили впевненість у плідній співпраці між Україною та НАТО у сфері нових викликів безпеці, у тому числі й екологічної.

Міністр Олег Проскуряков також наголосив, що Імплементаційна Угода між Урядом України та НАТО з питань підтримки у сфері безпечного перезахоронення радіоактивних джерел в Україні надасть нового імпульсу у роботі НАТО з партнерами в сфері нерозповсюдження та контролю над переміщенням небезпечних речовин.

«Для нас надзвичайно важливим є ліквідувати загрозу розповсюдження цих радіоактивних відходів і зменшити державну небезпеку для навколишнього середовища та населення і запобігти попаданню радіоактивних джерел у незаконний обіг», - сказав Міністр Олег Проскуряков.

Міністр також висловив сподівання на ефективну роботу споріднених українських та румунських органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього середовища та реалізації низки спільних заходів в транскордонному контексті.

Сторони підтвердили готовність до постійного діалогу за профільним напрямком, а також в рамках Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки та обміну інформацією» у цій царині.

Міністр Олег Проскуряков привітав Посла С.Дукару з призначенням на посаду Помічника Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеки.

версія для друку