українська російська англійська
У МЗС відбулося перше засідання Організаційного комітету з підготовки Міністерського засідання ОБСЄ у Києві
19.09.2013 | 09:29
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

На виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України С.Г.Арбузова під головуванням Міністра закордонних справ України Л.О.Кожари відбулося перше засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення 5-6 грудня ц.р. у м.Київ Міністерського засідання Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №650 від 4 вересня 2013 року до складу Організаційного комітету, який очолює Перший віце-прем’єр-міністр С.Г.Арбузов, увійшли керівники різних міністерств та відомств України.

У ході засідання Міністр закордонних справ, Діючий голова ОБСЄ Л.О.Кожара підкреслив важливість та безпрецедентний за кількістю офіційних делегацій високого рівня характер майбутнього Київського засідання ОБСЄ, що стане кульмінаційним заходом цьогорічного Головування України в Організації. На Міністерському засіданні ОБСЄ у Києві планується підвести підсумки Українського Головування, обговорити актуальні питання щодо подальшого зміцнення ролі ОБСЄ в сучасній архітектурі міжнародної безпеки, а також прийняти важливі рішення з метою посилення співробітництва між державами-учасницями з реалізації зобов’язань в рамках ОБСЄ.

Учасники першого засідання Організаційного комітету схвалили План заходів із підготовки та проведення Міністерського засідання ОБСЄ у Києві, а також прийняли рішення про створення відповідного Координаційного штабу.

 

 

версія для друку