українська російська англійська
Держфінінспекція в АР Крим за 8 місяців 2013 року відшкодувала втрат майже на 20 млн. грн.
19.09.2013 | 10:10
Прес-служба Державної фінансової інспекції

У січні – серпні 2013 року фахівці Держфінінспекції в АР Крим забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 19,3 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств, установ та організацій додатково надійшло 6,1 млн. грн. Відшкодовано та поновлено нецільових витрат і недостач на суму 13,2 млн. грн.

Так, упродовж серпня п.р. завдяки заходам, що їх вжили фінінспектори, забезпечено відшкодування втрат на суму понад 300 тис. грн., виявлених під час ревізії орендного підприємства  «Кримтеплокомуненерго». Зокрема, його посадові особи у завищених розмірах виплачували працівникам зарплату, через що зайво витрачено 202 тис. грн., та переплатили підрядникам за ремонтно-будівельні роботи.

Також забезпечено усунення порушень на суму 223 тис. грн. у міській клінічній лікарні № 6 швидкої медичної допомоги м. Сімферополя, посадові особи якої протягом вересня 2010 – лютого 2013 рр. оплачували комунальні послуги, що їх спожив Кримський державний медичний університет.

За допущені порушення посадових осіб згаданого підприємства і лікарні притягнуто до адміністративної відповідальності, а про результати ревізій поінформовано правоохоронні органи.

 

версія для друку