українська російська англійська
На Рівненщині у сільський центр дозвілля інвестують понад 11 млн. грн.
19.09.2013 | 11:04
Рівненська ОДА

У селі Великий Мидськ, що в Костопільському районі, замість старого холодного клубу буде сучасний культурно-дозвільний комплекс. Зараз на об’єкті трудиться півсотні будівельників, зазначив директор обласного департаменту з питань будівництва та архітектури Юрій Сідлецький. Вони пообіцяли завершити сучасний заклад ще в цьому році. Наразі фахівці вже підсилили приміщення та надбудували третій поверх.

Тут, зокрема, розташують кімнати шахово-шашкового клубу. Облаштують кабінети, аби сільські діти могли займатися в різноманітних гуртках. Водночас після реконструкції у Великому Мидську також запрацює філія школи мистецтв, тож таланти дітей зможуть розкрити ще з раннього віку.

Водночас для сільської молоді облаштують танцювальну залу. Усім вихованцям і відвідувачам культурно-дозвільного комплексу створять комфортні умови, як того й вимагає глава держави. Завдяки бюджетним інвестиціям для закладу збудують очисні споруди, нову котельню на твердому паливі та прокладуть усі необхідні комунікації.

Нині будівельники влаштовують сучасну покрівлю, утеплюють фасад та ставлять енергозберігаючі вікна. Загалом капітальна реконструкція та розширення старої будівлі, якій вже понад чверть століття, обійдеться для бюджету в понад 11 мільйонів гривень, підсумував перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. За його словами, за ці гроші сільські діти та молодь матимуть комфортні умови для всебічного розвитку та змістовного відпочинку.

 

версія для друку