українська російська англійська
Держінформнауки поглиблює співпрацю з провідними вітчизняними розробниками систем електронного документообігу
19.09.2013 | 14:27
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко провів зустріч із представниками розробників відомчих систем електронного документообігу.

Під час зустрічі він наголосив, що на даний час вдалося досягти суттєвого прогресу у впровадженні системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ): доступ до неї отримали всі ЦОВВ шляхом організації робочих місць діловодів і надсилання електронних копій документів підписаних електронним цифровим підписом. На даний момент триває інтеграція відомчих систем електронного документообігу (СЕД) із СЕВ ОВВ.

«Однак подальший успіх залежить від плідної співпраці та скоординованої роботи із провідними розробниками СЕД, які створюють, впроваджують та підтримують сучасні системи електронного діловодства в органах державної влади», - наголосив Володимир Семиноженко.

Саме тому, на переконання Голови Держінформнауки, зараз необхідно надати розробникам відомчих СЕД всебічну підтримку для прискорення процесів створення та інтеграції їх продуктів до СЕВ ОВВ.

«Це питання важливе для обох сторін. З боку Держави вирішення цього завдання забезпечить скорочення термінів та економію ресурсів при переході до електронного урядування. З іншого боку – розробникам, які приєдналися до нас у питаннях електронної взаємодії, це дасть новий імпульс для розвитку вітчизняних продуктів і підвищення їх конкурентоспроможності. Враховуючи вищезазначене нам дуже важливо досягнути взаєморозуміння у вирішенні спільних завдань та скоординувати найближчі дії щодо їх реалізації», - зазначив Володимир Семиноженко.

Він наголосив, згідно з графіком інтеграції, схваленого Прем’єр-міністром України, перша черга ЦОВВ має бути підключена до системи вже до 1 листопада цього року.

«Зважаючи на вищезазначене, Держінформнауки буде робити все необхідне для поглиблення співпраці з провідними вітчизняними розробниками СЕД і створення сприятливих умов для взаємодії на принципах партнерства», - наголосив Володимир Семиноженко.

версія для друку