українська російська англійська
О. Вілкул: У жовтні буде презентовано концепцію туристичного бренду країни
19.09.2013 | 15:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Незабаром буде розроблено туристичний бренд України. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

«Туризм - одна з найбільш, що  динамічно розвиваються, сфер у світі. Потенціал України дозволяє створити в ньому точку зростання вітчизняної економіки. Важливим елементом розвитку туризму є розробка туристичного бренду і логотипу. Цей символ повинен об'єднувати країну всередині і підвищувати її привабливість за межами. Наприклад, логотипу I Love New York («Я люблю Нью–Йорк») вже сорок років, ним пишаються і не змінюють щороку», - сказав Віце-прем'єр- міністр Олександр Вілкул.

На своїй сторінці у Facebook він зазначив: «Важливо, щоб уникнути пересудів про вартість робіт. Цього разу на розробку туристичного бренду не держава виділяє кошти. На це отримано європейський грант. Я підтримую такий підхід».

«У моєму розумінні логотип країни чи міста повинен бути таким, щоб ти міг його де-небудь в аеропорту, очікуючи на літак на батьківщину, намалювати на листочку, показати незнайомій людині, і він відчув твою позитивну емоцію», - написав Віце-прем'єр-міністр і зазначив, що продукт повинен з'явитися в результаті громадського обговорення, із залученням експертів.

«Лого - це квінтесенція традицій, культури, креативу та сучасних трендів. Процес повинен бути публічним. У п'ятницю в Держтуризмкурорті експерти обговорюватимуть концепцію туристичного бренду України. Я сказав, щоб на обговорення приїхали і керівники туристичних напрямків з усіх областей», - сказав Олександр Вілкул.

Очікується, що для широкого обговорення концепція бренду буде презентована в Києві на Міжнародному туристичному форумі, який відбудеться 10-12 жовтня. Остаточно роботи повинні бути закінчені на початку 2014 року.

Повний текст повідомлення можна прочитати тут.

 

версія для друку