українська російська англійська
Олег Проскуряков: Сьогодні Україна зробила свій вибір на користь європейської інтеграції
19.09.2013 | 15:20
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

19 вересня 2013 року в рамках робочої поїздки до Брюсселя, Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков зустрівся з Постіним представником ФРН у НАТО, Послом Мартіном Ердманом.

«Сьогодні Україна зробила свій вибір на користь європейської інтеграції, що підтвердив Президент Віктор Янукович, виступаючи перед Парламентом. У зв'язку з цим від імені Уряду України хочу ще раз підтвердити, що Україна рішуче налаштована у своєму стратегічному виборі, і ми дуже розраховуємо на підтримку Угоди про Асоціацію з боку Уряду Федеративної Республіки Німеччина», - зазначив Олег Проскуряков.

У ході зустрічі Міністр привітав Посла із завершенням підготовчого етапу до започаткування принципово нового проекту у сфері поводження з радіоактивними відходами в Україні.

Він також висловив вдячність за підтримку України з боку ФРН в питанні започаткування цього проекту та наголосив на тому, що Україна і надалі вітатиме співпрацю та ініціативи ФРН щодо захисту навколишнього середовища та цивільного населення.

Олег Проскуряков також запевнив співбесідника у швидкій ратифікації підписаної в ході візиту Угоди та успішній реалізації проекту за участі ФРН як країни з великим досвідом у сфері ядерної та радіологічної безпеки.

«Одним із пріоритетів для України є здійснення міжнародного співробітництва, спрямованого на підвищення рівня екологічної, ядерної та радіаційної безпеки місць зберігання радіоактивних відходів, впровадження положень стратегії поводження з радіоактивними відходами, яка враховує досвід, накопичений у сфері поводження з радіоактивними відходами в Україні, колишнього СРСР, країнах Євросоюзу, а також виконання Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами.

 

 

версія для друку