українська російська англійська
На Полтавщині відкрили відділення соцреабілітації дітей-інвалідів
19.09.2013 | 16:16
Полтавська ОДА

У м. Кременчук Полтавської області відкрили відділення денного перебування при міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Кременчуцької міської ради.

Кошти на відкриття відділення виділені рішенням Кременчуцької міської ради.

У розмові з батьками відзначена добра оцінка нової соціальної послуги в області. Можливість залишити дитину-інваліда у спеціалізованому закладі створить умови для отримання позитивної динаміки з реабілітаційних заходів та вивільнить час батькам дитини для вирішення соціально-побутових та інших питань.

Створення відділення дасть можливість приділяти особливу увагу соціальній реабілітації дітей з особливими потребами з тим, щоб кожна дитина дійсно мала змогу навчатися, отримувати освіту, зайняла активну життєву позицію в суспільстві.

З метою забезпечення дітей-інвалідів умовами для виховання в сім’ї новими соціальними ініціативами Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» визначено створення протягом 2013-2014 років цілої мережі Центрів денного перебування для дітей-інвалідів (відділень при реабілітаційних центрах).

версія для друку