українська російська англійська
Представники 10 областей обговорили регіональні програми розвитку громадянського суспільства
19.09.2013 | 17:20
Львівська ОДА

18 вересня Львівська облдержадміністрація та Український незалежний центр політичних досліджень (м.Київ) провели семінар: «Регіональні програми розвитку громадянського суспільства: як об’єднати зусилля влади та громадськості». Представники громадськості та органів виконавчої влади з 10 областей України в процесі обговорення сформували рекомендації щодо планування, реалізації та моніторингу виконання заходів регіональних програм сприяння розвитку громадянського суспільства  із залученням до цього громадськості.

Під час семінару заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації Марія Вагіла презентувала учасниками семінару стан реалізації заходів Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору і громадянського суспільства у Львівській області на 2013 рік.

Громадські експерти Українського незалежного центру політичних досліджень Максим Лациба та Анастасія Красносільська високо оцінили фінансово-цільову збалансованість заходів цієї Програми та відзначили серед кращих практик навчання представників громадськості у Українському Католицькому Університеті.

Також під час семінару представники Одеської та Київської областей поділились позитивним досвідом співпраці з Громадською радою та планування проведення консультацій з громадськістю.

На завершення організатори семінару звернули увагу на обов’язковість проведення моніторингу виконання заходів програм та публічне представлення звіту про виконання заходів.

 

версія для друку