українська російська англійська
В. Пятницький візьме участь у засіданні Ради директорів ЧБТР
19.09.2013 | 16:34
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

У Греції (м. Салоніки), 20-21 вересня ц. р., відбудеться 95-те засідання Ради директорів Чорноморського банку торгівлі та розвитку (ЧБТР), в якому візьме участь Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції, директор у Раді директорів банку Валерій Пятницький.

На 95-му засіданні Ради директорів планується розглянути питання щодо стану сплати країнами-членами внеску за придбані акції додаткової емісії для збільшення капіталу ЧБТР; затвердити нові проекти Банку; обговорити питання кадрової політики та внутрішнього контролю за фінансовими звітами всіх підрозділів Банку, стан бюджету Банку та фінансових планів; а також обговорити інші питання стосовно діяльності Банку.

«Україна успішно використовує ресурси ЧБТР для фінансування проектів у таких державних і приватних секторах економіки як енергетика, транспорт, суднобудування, машинобудування, банківська сфера та на сьогодні посідає третє (після Росії та Туреччини) місце серед країн-членів банку щодо схвалених проектів», - зазначив Валерій Пятницький.

Довідково:

ЧБТР був створений країнами Чорноморського басейну в якості регіонального банку розвитку з метою стимулювання співробітництва між країнами, фінансування регіональних проектів, сприяння приватній та підприємницькій діяльності та прискорення реформ у фінансовому секторі.

Країнами-засновницями ЧБТР є Албанія, Вірменія, Азербайджан, Болгарія, Греція, Грузія, Молдова, Румунія, Росія, Туреччина та Україна.

Штаб-квартира банку розташована в м. Салоніки, Греція.

ЧБТР має найвищий кредитний рейтинг серед фінансових інститутів Чорноморського регіону: довгостроковий рейтинг «А» від Standard & Poor's (з 2011 р.) і «А3» від Moody's (з 2010 р.).

версія для друку