українська російська англійська
На Херсонщині цьогоріч поліпшили житлово-побутові умови 344 сім'ї
19.09.2013 | 18:10
Херсонська ОДА

«У Херсонській області активно впроваджуються в життя соціальні ініціативи Президента щодо забезпечення якісного життя населення, як результат, наш регіон займає перше місце в Україні з реалізації програми індивідуального житлового будівництва», - зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк під час засідання колегії обласної державної адміністрації, яке пройшло сьогодні за участю голови Херсонської обласної ради Віктора Пелиха.

Про ситуацію щодо забезпечення населення Херсонщини доступним житлом під час засідання колегії доповів начальник управління містобудування та архітектури Херсонської обласної державної адміністрації Григорій Ходін.

Він зазначив, що в Україні вже багато років реалізується низка державних програм, спрямованих на вирішення житлових проблем українців.

На сьогодні на території Херсонської області успішно реалізуються регіональна програма індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки та програма розвитку молодіжного житлового кредитування в Херсонській області на 2006 – 2017 роки.

За словами Григорія Ходіна, загальний обсяг фінансування на 2013 рік Програми «Власний дім», передбачений у сумі 15080 тис.грн, з них кошти державного та обласного бюджетів по 7540 тис.грн відповідно.

У січні-серпні 2013 року на фінансування даної Програми було залучено 2822 тис. грн. з державного бюджету та 4247 тис. грн. обласного та районних бюджетів.

У результаті реалізації Програми «Власний дім» у січні – серпні 2013 року поліпшили житлово-побутові умови всього 344 сім’ї, у т.ч. за рахунок добудови, придбання, реконструкції житла – 61 сім’я.

Загалом, протягом вказаного періоду введено в експлуатацію 2,9 тис. кв загальної площі житла.

 «Державні банки також повинні до цього питання ставитися із порозумінням. Адже дуже хотілося б зменшити фінансовий тиск на тих людей, зокрема, на молоді сім’ї, які потребують це житло», - підсумував Микола Костяк.

 

версія для друку