українська російська англійська
Внесено зміни до Положення про Нацраду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу
19.09.2013 | 17:33
Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

До персонального складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу внесено зміни. 18 вересня Уряд України прийняв відповідну постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. № 926 («Деякі питання протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу»).

Документ удосконалює напрями діяльності Ради. Передусім, врегульовано виконання Радою функцій національного координатора програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Згідно із постановою, відтепер Національну раду очолює Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко. Також до складу консультативно-дорадчого органу введені представники Міністерства доходів та зборів України, Товариства Червоного Хреста України та Федерації роботодавців України, а також Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Це сприятиме забезпеченню прозорості у діяльності Ради, формуванню професійного консолідованого підходу до прийняття рішень, продовженню її роботи у форматі відкритої дискусії та експертного обговорення питань, спрямованих на протидію ВІЛ та туберкульозу.

версія для друку