українська російська англійська
Урядовий уповноважений не допустить, щоб статус інваліда принижувався
19.09.2013 | 18:16
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко 18 вересня 2013 року побував з робочою поїздкою на Київському учбово-виробничому підприємстві № 3 УТОС. Зустрічі передувала інформація, що трудовий колектив цього підприємства вкрай занепокоєний ситуацією, яка склалася навколо бази відпочинку «Івушка».

Аби знизити рівень напруженості та заспокоїти працівників підприємства, якому належить база відпочинку, Урядовий уповноважений зустрівся з керівництвом та працівниками Київського УВП № 3 та відповів на їх хвилюючі питання.

Відповідаючи на запитання щодо ризиків втрати майна незаконними шляхами та розуміючи стурбованість людей, Олексій Журавко запевнив, що зробить усе можливе, щоб подібні випадки рейдерства не повторювалися.

«Поки я перебуваю на цій посаді, то не дозволю, аби сьогодні принижували статус інваліда. Я докладу всіх зусиль, аби зупинити такі прояви, коли відбирають у інваліда», - запевнив він.

Від імені колективу учбово-виробничого підприємства директор О. Cіліч подякував Олексію Журавку за його принципову позицію та миттєве реагування на звернення.

«Ви одним з перших, хто на найвищому рівні очолив антирейдерську позицію відносно бази «Івушка», яка належить цьому підприємству. Завдяки Вам вже є перші кроки у вирішенні цього гострого питання», – зазначив директор.

Фінансова підтримка підприємств інвалідів, недостатня завантаженість потужностей, неконкурентноспроможність продукції на ринку праці – ось такі ще питання піднімалися працівниками підприємства Українського товариства сліпих. Серед основних причин виникнення останньої проблеми Олексій Журавко вбачає у застарілому обладнанні та нестачі висококваліфікованих менеджерів. «Ось над цим потрібно працювати», - сказав він.

Олексій Журавко запевнив усіх присутніх, що всі питання, які було озвучено під час зустрічі, буде внесено до обговорення під час засідання Дорадчого комітету при Урядовому уповноваженому з прав інвалідів.

Довідково

Київське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих № 3 понад 60 років спеціалізується на випуску електротехнічної продукції. Сьогодні на цьому підприємстві працює 178 працівників, з яких 60 % – інваліди з вадами зору.

версія для друку