українська російська англійська
"Бориспіль" відновить обслуговування міжнародних рейсів у терміналі "B"
20.09.2013 | 09:23
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Від початку зимової навігації – із 27 жовтня -  термінал B прийматиме та відправлятиме пасажирів як міжнародних, так і внутрішніх рейсів. Відповідну схему переведення рейсів із терміналу F до терміналу В розроблено в аеропорту «Бориспіль» та затверджено Мінінфраструктури.

Наразі тривають роботи із підготовки термінального комплексу B для обслуговування міжнародних рейсів - облаштовуються зони прильоту та відльоту, спільно із ОКПП «Київ» та Київською митницею Міндоходів встановлюються згідно із чинним законодавством межі території пункту пропуску, відпрацьовуються відповідні зміни  в технологіях обслуговування пасажирів, налагоджується обладнання, забезпечується функціонування повноцінної інфраструктури в залах очікування.

«Переведення  міжнародних рейсів до термінального комплексу B дозволить ефективніше використовувати наявну інфраструктуру аеропорту у межах забезпечення заявленої програми польотів. Для пасажирів ми забезпечимо усі необхідні умови для комфортного перебування в аеропорту», - зазначив заступник Генерального директора з виробництва та аеродромно-технічного забезпечення аеропорту «Бориспіль» Сергій Гомболевський.

Термінальний комплекс B має площу 36035,2 кв. м. У 2011 році було завершено реконструкцію галереї, що дозволило перевести внутрішній пасажиропотік та забезпечити обслуговування внутрішніх та міжнародних рейсів «під одним дахом». Термінал має потужну пропускну спроможність: на міжнародних рейсах: 1200 пасажирів/год. (на виліт) і 1100 пасажирів/год. (на приліт). По Україні: 650 пасажирів/год. (на виліт) та 600/год. (на приліт).

версія для друку