українська російська англійська
Н.Королевська: За рік для оформлення соціальної допомоги чи субсидії буде достатньо лише паспорта
20.09.2013 | 09:55
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Процедура надання соціальної допомоги та послуг має бути максимально спрощеною. Про це сказала Наталія Королевська під час виїзної наради у Вінниці.

«Говорячи про спрощення, я маю на увазі, що людина повинна прийти в центр надання послуг і отримати будь-яку допомогу, субсидію чи пільгу всього-на-всього, надавши паспорт. Я вимагаю у найкоротший термін запровадити саме такий механізм при видачі житлових субсидій, допомоги малозабезпеченим сім’ям та при народженні дитини», - сказала Наталія Королевська.

За її словами, часи, коли для цього потрібно було вистояти п’ять черг і отримати десять довідок, повинні залишитися у минулому.

«Наприклад, у випадку Пенсійного фонду – це запровадження «єдиного вікна» у всіх без винятку відділеннях фонду та якісна робота пенсійного калькулятора, а не біганина людей від кабінету в кабінет для нарахування або перерахунку пенсій. У випадку Служби зайнятості – це коли людина отримує роботу в перші 120 днів після реєстрації в центрі зайнятості, а не півроку шукає її або взагалі не може працевлаштуватися, навіть, після проходження навчання», - повідомила Міністр.

версія для друку