українська російська англійська
За 8 місяців здійснено страхових виплат майже на 2 млрд. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2012 року
20.09.2013 | 12:54
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Станом на 1 вересня цього року фондами соціального страхування було виплачено на 1 млрд. 834 млн. грн. більше страхових виплат, ніж на 1 вересня 2012 року. Про це сказав заступник Міністра соціальної політики України В’ячеслав Коломієць, відповідаючи на запитання журналістів після «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

«У цілому з початку 2013 року на фінансування соціальних програм направлено 59 млрд. 65 млн. грн. Це 100% від передбачених бюджетом коштів», - сказав В’ячеслав Коломієць.

За його словами, повністю профінансовано соціальні видатки за програмами, за якими здійснюється соцзахист ветеранів війни, малозабезпечених осіб та інвалідів, санаторно-курортне оздоровлення інвалідів та ветеранів війни, виплати допомог та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виплата пенсій та ін.

Він також відзначив, що, за даними Казначейства, з початку року за платіжними дорученнями фондів соціального страхування здійснено перерахування на суму 16 млрд. 707 млн. грн. Станом на 1 вересня цього року фондами соціального страхування було виплачено на 1 млрд. 834 млн. грн. більше страхових виплат, ніж на 1 вересня 2012 року.

В’ячеслав Коломієць наголосив, що Мінсоцполітики здійснює щоденний моніторинг передачі документів фондами соціального страхування Казначейству на здійснення страхових виплат.

«Згідно зі звітами фондів соціального страхування на сьогодні документи на фінансування соціальних допомог до органів Казначейства подаються вчасно – у відповідності до затверджених процедур та термінів», - сказав він.

Нагадаємо, Міністр соціальної політики Наталія Королевська доручила директорам виконавчих дирекцій фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування встановити жорсткий контроль за повнотою та своєчасністю здійснення робочими органами виконавчих дирекцій фондів виплат матеріального забезпечення застрахованим особам.

«Тому, якщо виникають питання щодо своєчасності подання документів  до органів Казначейства, – це персональна відповідальність керівників на місцях. Якщо є технічні затримки зі здійсненням цих виплат, то по кожному такому випадку фонди розбираються окремо», - сказала Наталія Королевська.

 

версія для друку