українська російська англійська
На Дніпропетровщині створено 3 молочні кооперативи та 7 молочних ферм сімейного типу
20.09.2013 | 14:40
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

З початку 2013 року на Дніпропетровщині реалізується всеукраїнський проект «Рідне село». Його головна мета – створити  сільські кооперації, які будуть корисними як для окремого селянина, так і для всієї сільської громади. У рамках проекту в області у Новомосковському, Апостолівському та Покровському районах вже створено 3 молочні кооперативи та 7 молочних ферм сімейного типу, ще 40 – відреконструйовано. Про це під час прес-конференції розповіли директор департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Удовицький, директор Степового загального науково-дослідного центру продуктивності агропромислового комплексу Алла Величко, голова сільськогосподарської консультаційної служби Максим Максимов.

На Дніпропетровщині за завданням губернатора Дмитро Колєснікова при реалізації проекту «Рідне село» в першу чергу звернули увагу на молочне скотарство , адже 80% молока в області виробляють саме малі та середні господарства.

Наступного року на Дніпропетровщині в рамках проекту «Рідне село» планується реалізація зернового проекту – створення кооперативів в галузі рослинництва області.

версія для друку