українська російська англійська
Мінекономрозвитку вдосконалює законодавство для здійснення закупівель за процедурою електронного реверсивного аукціону
20.09.2013 | 14:34
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі продовжує роботу щодо розробки усіх необхідних нормативно-правових актів для забезпечення функціонування нового механізму здійснення державних закупівель, а саме - процедури електронного реверсивного аукціону. Наразі на офіційному веб-сайті Міністерства розміщено доопрацьований, з урахуванням зауважень центральних органів виконавчої влади, проект наказу «Про затвердження Регламенту електронного майданчика».

Регламент електронного майданчика визначає правила, які регулюють порядок взаємодії між оператором електронного майданчика і його абонентами під час здійснення державних закупівель за процедурою електронного реверсивного аукціону.

«У минулому році законодавством було введено таку нову процедуру закупівель, як електронний реверсивний аукціон, застосування якої, як передбачається, надасть можливість зробити закупівлі більш прозорими, зрозумілими, спрощеними та, як показує міжнародний досвід, підвищити рівень конкурентності серед учасників торгів, та досягти економії бюджетних коштів», - зазначив директор департаменту державних закупівель та державного замовлення Мінекономрозвитку Андрій Рубан.

Він повідомив, що на практиці ця процедура поки що не використовується, оскільки на даний час ще не прийняті всі необхідні підзаконні акти.

версія для друку