українська російська англійська
Конкурсом з продажу Стебницького підприємства "Полімінерал" зацікавилися інтересанти
20.09.2013 | 16:34
Прес-служба Фонду державного майна

Фонд державного майна України підписав другий договір конфіденційності у рамках конкурсу з продажу 93,52% акцій ПАТ Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал». Такий договір підписується, якщо зацікавлена компанія подає до ФДМУ заявку, що бажає ознайомитися з підприємством і додатковими документами про його діяльність. Таким чином, у конкурсі з продажу цього підприємства вже є 2 інтересанти.

Фонд державного майна оголосив конкурс з відкритістю пропонування ціни за методом аукціону з продажу 93,52% акцій ПАТ Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» 11.09.2013 року. Конкурс відбудеться 2 жовтня об11.00 у ФДМУ. Заявки приймаються Фондом до 24 вересня, до 18.00.

Початкова ціна пакета складає 55,8 млн. грн.

Серед зобов’язань інвестора – відновлення основного виробництва (видобування калійної руди, виробництво міндобрив) та розвиток підприємства, погашення простроченої кредиторської заборгованості та заборгованості із заробітної плати, а також поетапне підвищення заробітної плати, реалізація інвестиційного проекту з відновлення роботи рудника та створення збагачувального комплексу із застосуванням сучасних технологій, будівництво спелеолікарні в підземних виробках підприємства, переозброєння і модернізація виробництва.

Як зазначав Голова ФДМУ Олександр Рябченко, приватизація для підприємства дуже важлива, бо прихід інвестора, приватного капіталу має на меті відновити його роботу та забезпечити розвиток: За його словами, це дуже складне підприємство, яке потребує неабияких капіталовкладень, бо має борги і великі виробничі проблеми, і приватизація – для нього це вихід із складного становища.

 

версія для друку