українська російська англійська
За вісім місяців Держфінінспекція в Миколаївській області відшкодувала втрат на 27,3 млн. грн.
21.09.2013 | 11:30
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Миколаївській області упродовж січня – серпня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 27,3 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств, установ та організацій додатково надійшло 9,8 млн. грн. Відшкодовано незаконні, нецільові витрати та недостачі ресурсів на суму 11 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 133 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 41 досудове розслідування, а також вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 13 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Пред'явлення ще 47 таких позовів  ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За допущені порушення 402 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 208 – до дисциплінарної та матеріальної, 7 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку