українська російська англійська
Віце-прем'єр-міністр К.Грищенко зустрівся зі студентами ПолтНТУ
21.09.2013 | 10:06
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Під час робочої поїздки на Полтавщину Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко зустрівся зі студентами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, які за програмою Уряду направлені до провідних університетів країн світу – Великої Британії, Федеративної Республіки Німеччина, Королівства Бельгія, Китайської Народної Республіки та ін.

Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка щороку є активними учасниками цієї програми, яка ініційована Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим та реалізовується Міністерством освіти і науки.

Цього року 21 студент університету поїде до найпотужніших ВНЗ Європи та Азії з метою вивчення провідних технологій в освіті, інформаційній, нафтогазовій, будівельній та інших сферах.

Відвідуючи університет, Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко ознайомився з історією вищого навчального закладу, науковими досягненнями його колективу, кращими магістерськими роботами студентів архітектурного факультету та досягненнями територіального відділення Малої академії наук України, яке діє на базі ПолтНТУ.

Особливу увагу в університеті надають розвитку інформаційних технологій. За грантовою програмою ТЕМPUS університетом отримано обладнання для ІР-телефонії, що дозволило розгорнути на профільному факультеті навчальну корпоративну мережу цієї системи та розпочати роботу з її створення на рівні всього університету. Це може стати надійною базою для реалізації пілотного проекту серед вищих навчальних закладів України із упровадження ІР-телефонії для потреб управління та розвитку дистанційної освіти.

Інноваційні підходи у роботі дозволили університету здобути 7-ме місце серед вищих технічних навчальних закладів у національному рейтингу Міністерства освіти і науки України, що стало результатом виконання комплексної програми розвитку університету.

Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко поспілкувався з представниками студентського самоврядування та студентами-учасниками урядової програми щодо направлення на навчання за кордон. За допомогою інтерактивних засобів спілкування в режимі реального часу велася on-line трансляція із зали вченої ради в інші аудиторії університету, де були присутні понад 650 студентів та викладачів.

 

версія для друку