українська російська англійська
Конкуренція між традиційними і відновлювальними енергоресурсами сприятиме зменшенню цін в енергетичному секторі, - Юрій Бойко
23.09.2013 | 10:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Наступні десять років будуть характеризуватися посиленням конкуренції між традиційними енергетичними ресурсами та енергетичними ресурсами з відновлювальних джерел. Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко під час дискусії «Енергетика: загрози, рішення, революції» на 10-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії.

«Останні десять років обговорюється революція, яка проходить в енергетиці – у видобутку сланцевого газу та у виробництві енергії з відновлювальних джерел. Завдяки цьому змінюється стан енергоринку в усьому світі. Розвиток альтернативної енергетики привносить атмосферу конкуренції, і я вважаю, що наступні десять років будуть роками конкуренції альтернативних джерел енергії з традиційними джерелами. Все більше грошей буде переходити від традиційних енергоресурсів до інновацій і нових технологій, і конкуренція призведе до зниження цін в енергетичному секторі», - сказав Юрій Бойко.

 

 

версія для друку