українська російська англійська
На Волині лікувальні заклади модернізують з впровадженням енергоощадних технологій
23.09.2013 | 12:03
ВОЛИНСЬКА ОДА

У селі Хотешів Камінь-Каширського району Волинської області модернізували туберкульозну лікарню з впровадженням енергоощадних технологій.

У ході капітального ремонту у приміщеннях утеплено зовнішні стіни, облаштовано ґанки, зроблено також благоустрій. Кошторисна вартість робіт становить понад мільйон гривень, це – кошти державного бюджету.

На урочисте відкриття у лікувальний заклад завітали перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Башкаленко та голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Іван Вовк.

«Це – невеликий об’єкт, але потрібен людям. Адже завдання влади – створити умови кожному громадянину незалежно від місця проживання. Зробити життя легшим, а особливо малозахищеним людям: ветеранам, інвалідам, пенсіонерам та багатодітним родинам, словом тим, хто допомоги потребує найбільше», - зазначив Олександр Башкаленко.

У свою чергу Іван Вовк подякував Президенту України та обласній владі за інвестиції для району, за допомогою яких будується Україна для людей. «Тут лікується найбільш вразлива категорія населення, тому важливо створити їй комфортні умови для перебування», - додав він.

   У туберкульозній лікарні працює 46 людей.

 

версія для друку