українська російська англійська
Компанія "Київенерго" спрямувала понад 24 млн. грн. на заміну тепломереж у центрі столиці
23.09.2013 | 11:56
Київська МДА

Публічне акціонерне товариство «Київенерго» завершує планову заміну 1,4 км. магістральних і розподільчих мереж у центрі столиці.

Фахівці компанії здійснюють перекладку найбільш зношених і проблемних ділянок трубопроводів, які були прокладені на початку 50-х і 60-х років. Проводиться, зокрема, реконструкція близько 600 м. магістральних мереж діаметром 325 мм. на вулицях Толстого і Вєтрова, а також близько 700 м. магістральних трубопроводів діаметром 600 мм. на вул. Уманській.

«На ділянках на вул. Толстого і Вєтрова за останній рік відбулося 8 пошкоджень, на вул. Уманській – 13 лише за останні півроку. Тому Компанія винайшла додаткові кошти на реконструкцію цих ділянок і включила їх у план робіт на поточний рік», – повідомив директор структурного відокремленого підрозділу «Київські теплові мережі» ПАТ «Київенерго» Євген Глушак.

Завершити роботи на вул. Толстого та Уманській планується згідно встановлених термінів – відповідно до 1 жовтня та 15 жовтня поточного року.

Фахівці «Київенерго» також завершили капітальний ремонт близько 200 м. розподільчих мереж діаметром 57 і 76 мм. на вул. Єреванській. Ця ділянка вимагала заміни у зв’язку зі зношеністю і пошкоджуваністю. Тільки за останній рік відбулося 5 пошкоджень. Загальна вартість робіт із заміни близько 1,4 км. магістральних та теплових мереж становитиме понад 24 млн. гривень.

«Центр столиці перебуває під пильною увагою енергетиків, адже мережі тут – одні з найстарших у столиці. Вони прокладені в 60-х, а то ще й у 50- х роках, тому понад 100 споживачів відчували періодичні незручності у зв’язку з відсутністю гарячої води або тепла через пошкодження. У поточному році ми замінили 1,4 км. найбільш проблемних ділянок тепломереж в центрі на сучасні енергозберігаючі попередньо ізольовані трубопроводи, що, безумовно, вплине на стабільність опалювального сезону в даному районі», – зазначив Євген Глушак.

Нагадаємо, що ПАТ «Київенерго» продовжує здійснювати планову реконструкцію найбільш зношених тепломереж столиці. Так, у поточному році в міжопалювальний період фахівці Компанії мають намір реконструювати понад 30 км. (у двотрубному вимірі) як магістральних, так і розподільчих трубопроводів. На сьогодні рівень зношеності столичних тепломереж становить близько 60%.

версія для друку