українська російська англійська
На об'єктах залізничного танспорту з'явилося більше 1,2 тис. економічних світильників та ламп
23.09.2013 | 14:07
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

На залізницях України в рамках галузевої Програми енергозбереження здійснюється удосконалення системи зовнішнього освітлення об’єктів залізничного транспорту. Зокрема, за 8 місяців поточного року на вокзалах та станціях на більш економічні замінили 1,2 тис. світильників та ламп. Економічний ефект від заміни традиційного обладнання на економічне вже склав 1,4 млн. грн.

Ремонту зовнішнього освітлення об’єктів залізничного транспорту енергетики галузі приділяють увагу щороку. За період  з 2007-го по 2012 роки в рамках Програми енергозбереження замінено на нові більш економічні більше 9 тис. застарілих типів світильників, в основному з лампами розжарювання. Загальна економія коштів за вказаний період склала 11,8 млн. грн.

Масштабні роботи із заміни застарілого електроосвітлювального обладнання були виконані у 2005-2006 роках, коли на залізницях здійснено заміну понад 16 тис. світильників та 31 тис. ламп старого типу.

В цілому за період з 2000-го по 2012 роки обсяги споживання електроенергії на зовнішньому освітленні об'єктів залізничного транспорту вдалося скоротити на 85 млн. кВт.год.

 

 

 

версія для друку