українська російська англійська
Микола Азаров: Альтернативи модернізації економіки немає
23.09.2013 | 18:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна не має іншої альтернативи, окрім як модернізувати вітчизняну економіку. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю телеканалу «Росія 24».

«Хіба є альтернатива необхідності модернізації економіки? Такої альтернативи немає. Те, що у нас і, на превеликий жаль, в інших країнах пострадянського простору відбувалося за останні 20 років, назвати системною модернізацією язик не повертається», - зазначив Микола Азаров.

Саме з цією метою, сказав Прем'єр-міністр, Уряд України прийняв Програму активізації розвитку економіки. За його словами, модернізація економіки - це найголовніше завдання для Уряду, незалежно ні від того, чи буде підписано Угоду про асоціацію з ЄС, ні від того, які у нас будуть взаємини з Митним союзом.

«В іншому випадку Україну очікує відсталість, витіснення з основних ринків збуту нашої продукції, і перспектив хороших не видно», - заявив Прем'єр-міністр.

На його переконання, необхідно зосередити всі сили і ресурси для того, щоб протягом 10 років провести докорінну модернізацію нашої промисловості і зайняти конкурентні позиції на світових ринках.

Така ж перспектива, сказав Глава українського Уряду, чекає Росію. «Тому Росія для нас - це природний партнер в плані модернізації нашої економіки, - переконаний Микола Азаров. - І саме тому я ніколи не протиставляв, скажімо, наш намір підписати Угоду про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом і аналогічну угоду з країнами СНД, яку ми підписали два роки тому, і яка, нарешті, має запрацювати у повному обсязі».

 

версія для друку