українська російська англійська
М.Азаров: Національна валюта стабільна, дефолт Україні не загрожує
23.09.2013 | 18:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Всупереч прогнозам російських експертів дефолт Україні не загрожує, а також немає жодних підстав для обвалу гривні. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив в інтерв'ю телеканалу «Росія 24».

За його словами, стабільну ситуацію забезпечує зважена фінансова політика Уряду України.

«Що найдивніше? Внутрішні експерти ці ризики не перебільшують і вважають їх мінімальними. Зате зовнішні експерти, особливо останнім часом чомусь російські так звані експерти, активізувалися, і мені на стіл поклали кілька таких висловлювань, що Україні загрожує дефолт, - заявив Микола Азаров. - Я можу трохи засмутити цих російських експертів: нічого не обвалиться».

Прем'єр-міністр підкреслив, що в песимістичні прогнози російських експертів не вірять і пересічні українці, вони на відміну від минулих періодів, уже не поспішають скуповувати валюту: «Досвід їх навчив, що крім втрат для себе нічого не відбувається, і треба навчитися вірити своєму Уряду».

Глава Уряду назвав такі прогнози «недобросовісними», хоча жителі України люблять і дивляться російське телебачення, особливо на південному сході країни.

 

версія для друку