українська російська англійська
Микола Азаров: Ми хочемо співпрацювати і з ЄС, і з країнами МС
23.09.2013 | 19:03
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна має намір співпрацювати як з країнами Митного союзу, так і з країнами Європейського Союзу. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю телеканалу «Росія 24».

«Ці всі розмови про те, що треба визначитися "або туди, або сюди", взагалі під собою нічого не мають, окрім, скажімо, якихось неправильних ідеологічних посилів. Це все мені нагадує дуже серйозно такий відоме гасло: «Якщо не з нами, то проти нас!» А ми хочемо бути і з вами, але хочемо бути і з іншими», - заявивши Микола Азаров.

За його словами, «світ різноманітний», і торгово-економічний оборот України з країнами ЄврАзЕс становить приблизно 36-37%, більше 30% - зі станами Європейського Союзу.

«Україна співпрацює з усіма країнами світу. Важко знайти країну, з якою вона не співпрацює. У неї експортоорієнтована, відкрита економіка. І це дозволяє, до речі, нашому бізнесу пристосовуватися», - заявив Микола Азаров.

Глава українського Уряду зазначив, що в кінцевому підсумку Росія - «теж європейська країна, хоча має величезну азіатську складову». «Вона зароджувалася практично в Європі і як європейська країна. І тому у нас, напевно, має бути спільне прагнення рухатися тим шляхом, який проклав колись Петро Великий», - заявив Микола Азаров.

 

 

версія для друку