українська російська англійська
Микола Азаров пропонує прискорити проведення міжурядової українсько-індонезійської комісії
23.09.2013 | 19:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров пропонує якомога скоріше провести засідання міжурядової українсько-індонезійської комісії з питань торговельно-економічної співпраці, яка не збиралася з 2009 року.

Про це Глава українського Уряду заявив 23 вересня під час зустрічі із спікером Народної асамблеї республіки Індонезія Сідарто Данусуброто.

"У нас є надзвичайно великі можливості для активізації торговельно-економічних відносин, і тому я просив би передати Уряду Індонезії мою пропозицію провести якомога швидше засідання міжурядової українсько-індонезійської комісії", - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що Україна займає лідируючі позиції в світі у електромеханічному машинобудуванні, виробництві гірничого обладнання, авіакосмічній галузі, аграрному комплексі та суднобудуванні, тому співпраця була б взаємовигідною саме в цих галузях.

Водночас Прем'єр-міністр України запропонував в рамках міжурядової комісії провести спільний бізнес-форум.

У свою чергу, спікер індонезійського парламенту висловив сподівання, що зустріч президентів України й Індонезії виведе двосторонні відносини країн на новий рівень.

"Я сподіваюся, що зустріч двох президентів, яка відбудеться в лютому, виведе наші двосторонні відносини на новий рівень", - зазначив він.

Сідарто Данусуброто також припустив, що засідання міжурядової комісії відбудеться вже в грудні поточного року.

Він підкреслив, що Індонезія вважає перспективною співпрацю з Україною в оборонній сфері, туризмі, харчовій промисловості.

 

 

версія для друку