українська російська англійська
В.Семиноженко візьме участь у засіданні Міждержавної ради зі співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах
24.09.2013 | 09:14
Прес-служба державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

У м.Ялта розпочалося X засідання Міждержавної ради зі співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ).

У роботі Ради беруть участь представники Республіки Вірменія, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Молдова, Російської Федерації, Республіки Таджикистан та України.

Засідання відкриває голова Ради, Голова Державного комітету з науки та технологій Республіки Білорусь Ігор Войтов.

Програма заходу передбачає виступ заступника Голови Виконавчого комітетуВиконавчого секретаря СНД Сергія Іванова.

Також до учасників засідання звернеться зі вступним словом, заступник голови Ради, керівник Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. Запланована учать експертів і керівників наукових установ.

Під час засідання обговорюватимуться спільні інноваційні проекти, запропоновані в рамках Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД до 2020 року, а також цілий ряд питань, пов’язаних з необхідністю інтенсифікувати економічні контакти у високотехнологічних галузях, сформувати єдину нормативну базу в сфері інноваційних розробок і виробництва, прискорити комерціалізацію винаходів та активізувати трансфер технологій, створивши умови для максимально відвертого пересування інноваційної продукції на всьому просторі СНД.

X засідання Міждержавної ради зі співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ) завершить свою роботу 25 вересня.

Довідково

Міждержавна рада зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах була створена у листопаді 2009 року, згідно з рішенням учасників 42-го засідання Економічної ради СНД. До складу МР НТІ включені керівники (заступники) органів виконавчої влади держав-учасниць СНД, що відповідають за науково-технічний та інноваційний розвиток.

18 жовтня 2011 року МР НТІ затверджена Міждержавною програмою інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року. Програма спрямована на створення умов для підвищення глобальної конкурентоспроможності економік держав-учасниць СНД і передбачає розвиток міждержавної кооперації в інноваційній сфері, мобілізацію і розвиток науково-технологічного потенціалу Співдружності, кадрове забезпечення інноваційного співробітництва країн СНД, спільне використання та розвиток інноваційної інфраструктури, а також міждержавне регулювання інноваційної діяльності.

Під час сьомого засідання Міждержавної ради зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах, яке пройшло у Москві 13-14 грудня 2012 року, Голова Держінформнауки В.Семиноженко обраний заступником голови Ради.

 

 

 

версія для друку