українська російська англійська
НКЦПФР підбила підсумки щорічної конференції IOSCO
24.09.2013 | 10:24
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) взяла участь у 38-їй щорічній конференції IOSCO (The International Organization of Securities Commissions, Міжнародної організації комісій з цінних паперів), яка відбулась у місті Люксембург (Велике Герцогство Люксембург). Комісію на заході представляв Дмитро Тевелєв, Голова регулятора, та Ірина Чирікалова, начальник відділу міжнародної співпраці НКЦПФР.

Розповідаючи про підсумки заходу, Дмитро Тевелєв наголосив, що під час конференції регулятор мав можливість обговорити разом з представниками Генерального секретаріату IOSCO питання подальшої роботи щодо підписання Багатостороннього меморандуму про взаєморозуміння щодо консультування та співробітництва і обміну інформацією з IOSCO. Це дасть вітчизняному регулятору фондового ринку міжнародне визнання, доступ до обміну інформацією з країнами-членами IOSCO та дозволить Комісії застосовувати міжнародні практики у власній діяльності. До того ж, були проведені обговорення з представниками вищого керівництва IOSCO та отримано схвальні відгуки щодо першого етапу самооцінки Комісії на відповідність Принципам IOSCO.

«Під час даної конференції нам також вдалося поспілкуватися з закордонними колегами, зокрема, з Головою Ізраїльського регулятора фондового ринку, професором Шмуелем Хаузером, щодо попередньої згоди про укладання двосторонньої угоди в рамках міжурядового співробітництва. Також відбулася зустріч з представниками Clearstream, паном Яном Віллємсом, Віце-президентом, та паном Госта Фейджі з команди глобальних операцій з цінними паперами, під час якої було обговорено питання української депозитарної реформи і отримано позитивну оцінку від представників організації щодо даних змін на нашому ринку цінних паперів. Маю надію, що спільними зусиллями з  міжнародними колегами інших фондових майданчиків ми започаткуємо нові проекти і отримаємо нові можливості для розвитку й вдосконаленню наших ринків цінних паперів», - додав Голова НКЦПФР.

Нагадаємо, що український регулятор фондового ринку завжди демонструє відкритість та прозорість намірів щодо співпраці між країнами в сфері ринку цінних паперів та готовий до підтримання ініціатив, спрямованих на розвиток та підвищення ефективності діяльності ринку в цілому та його регулювання зокрема.

 

версія для друку