українська російська англійська
У Держпідприємництві держслужбовці навчаються розробці аналізу регуляторного впливу
24.09.2013 | 11:54
Прес-служба Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

24 вересня 2013 року у приміщенні Держпідприємництва проходить навчальний семінар для держслужбовців на тему «Аналіз регуляторного впливу як інструмент державної регуляторної політики».

Даний семінар організований Держпідприємництвом спільно з Благодійною організацією «Центр комерційного права» та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) з метою надання основних навичок держслужбовцям при розробці аналізу регуляторного впливу (АРВ), обов’язкового документа, що супроводжує кожен проект регуляторного акта.

Перший заступник Голови Держпідприємництва Олександр Потімков звернув увагу на найчастіші помилки, які допускаються при розробці АРВ, на дотриманні принципів державної регуляторної політики, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської політики», на важливості поставлення правильної мети на початковому етапі підготовки документа, на необхідності відстеження регуляторного впливу, на обов’язковості залучення громадськості до обговорення документа.

«Шлях від ідеї до підпису ми повинні зробити ефективним. Важливо, щоб автори та суб’єкти однаково читали документ, оскільки суб’єкт діє відповідно до того, як прописаний документ», – зазначив Олександр Потімков.

Учасники тренінгу в перший день ознайомилися з обов’язковими документами в рамках регуляторної політики, вимогами до оприлюднення регуляторного акта, а також визначили важливість взаємодії органів влади з громадськістю, закріпивши набуті знання практичними вправами.

 

версія для друку